Node Reference Highlight (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Body
it: Corpo

en: Operations
it: Operazioni

en: Term
it: Termine

en: Features
it: Funzionalità

en: Entity
it: Entità
