Node Reference Highlight (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Body
kn: ವಿವರಣೆ , ವಿಷಯ ,ಮಾಹಿತಿ

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Term
kn: ಅವಧಿ

en: Entity
kn: ಎಂಟಿಟಿ
