Node Reference Highlight (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Title
pt: Título

en: Body
pt: Corpo

en: Operations
pt: Operações

en: Term
pt: Termo

en: Features
pt: Funcionalidades

en: Entity
pt: Entidade

en: Person
pt: Pessoa
