Node Reference Highlight (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Text

en: Operations
sk: Operácie

en: Term
sk: Termín

en: Features
sk: Vlastnosti

en: Entity
sk: Entita
