Node Reference Highlight (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Body
tr: Gövde

en: Operations
tr: İşlemler

en: Term
tr: Terim

en: Features
tr: Özellikler

en: Entity
tr: Nesne
