Node Reference Highlight (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Body
az: Tərkib

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Term
az: Termin

en: Entity
az: Entiti
