Node Reference Highlight (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Body
nl: Inhoud

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Entity
nl: Entiteit

en: Person
nl: Persoon
