Node Reference URL Widget (7.x-1.12) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: - None -
cs: - Nic -

en: Fields
cs: Pole

en: Contains
cs: Obsahuje

en: Autocomplete matching
cs: Porovnávání s automatickým dokončováním

en: Starts with
cs: Začíná na

en: Link title
cs: Název odkazu

en: The referenced node
cs: Odkazovaný uzel
