Node Reference URL Widget (7.x-1.12) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Fields
eu: Eremuak

en: Contains
eu: Edukia

en: Autocomplete matching
eu: Patekatu osatze automatikoa

en: Starts with
eu: Hasten da zerekin

en: Link title
eu: Estekaren izenburua
