Node Reference URL Widget (7.x-1.12) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Fields
gl: Campos

en: Contains
gl: Contén

en: Autocomplete matching
gl: Concordancia de autocompretar

en: Starts with
gl: Comeza con

en: Link title
gl: Título da ligazón
