Node Reference URL Widget (7.x-1.12) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: - None -
hi: - कोई नहीं -

en: Fields
hi: क्षेत्र

en: Contains
hi: मे हैं

en: Autocomplete matching
hi: स्वत: पूर्ण मिलान

en: Starts with
hi: के साथ शुरू होता है
