Node Reference URL Widget (7.x-1.12) - en to pl translation catalogue (26 entries)

en: - None -
pl: - Brak -

en: Fields
pl: Pola

en: Contains
pl: Zawiera

en: Autocomplete matching
pl: Dopasowanie podpowiedzi

en: Starts with
pl: Zaczyna się od

en: Link title
pl: Tytuł odnośnika

en: Reference from URL
pl: Powiązanie przez URL

en: Fallback behavior
pl: Zachowanie awaryjne

en: Display page not found error
pl: Pokazać błąd "nie znaleziono strony"

en: Use select list widget
pl: Pokazać listę rozwijaną z wpisami

en: Leave the field blank
pl: Zostawić pole puste

en: If no content is referenced in the URL, determine how the form should be handled.
pl: Co zrobić, jeśli w adresie nie zostało przekazane do jakiego wpisu ma zostać powiązana tworzona treść.

en: Referenceable node links
pl: Odnośniki w powiązanych rodzajach zawartości

en: These settings will automatically make a link on nodes that can be referenced. Clicking the link will take the user to the new node form and prepopulate the value of this node reference field.
pl: Te ustawienia pozwalają stworzyć odnośniki we wpisach rodzajów zawartości, które mogą być wiązane. Kliknięcie w taki link przeniesie użytkownika do formularza dodawania zawartości i automatycznie uzupełni pole powiązania identyfikatorem wpisu, z którego kliknięto odnośnik.

en: Create link on the teaser view
pl: Pokaż odnośnik w wersji skróconej

en: Create link on the full view
pl: Pokaż odnośnik w pełnej wersji wpisu

en: The title is the visible text for the link. This is required if you enable the content links.
pl: Tytuł to tekst odnośnika jaki zobaczy użytkownik. Wymagane jeśli włączono odnośniki w treści.

en: Link hover title
pl: Tytuł odnośnika po najechaniu kursorem

en: Text shown while hovering over the link.
pl: Tekst widoczny po najechaniu kursorem na odnośnik.

en: Return path
pl: Ścieżka powrotu

en: The new node (no redirect)
pl: Stworzony wpis (bez przekierowania)

en: The referenced node
pl: Powiązany wpis

en: The previous page
pl: Poprzednia strona

en: After creating the new node through the link, determine where the user should be redirected.
pl: Gdzie powinien trafić użytkownik po utworzeniu nowego wpisu z pomocą odnośnika.

en: Use autocomplete widget
pl: Pokazać pole z podpowiedzią tytułu wpisu

en: Use fallback behavior when editing content
pl: Używaj zachowania awaryjnego podczas edytowania wpisu
