Node Reference URL Widget (7.x-1.12) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: - None -
fa: - هیچکدام -

en: Fields
fa: میدانها

en: Contains
fa: شاملِ

en: Autocomplete matching
fa: تطابق خودکار

en: Starts with
fa: شروع شود با
