Node Reference URL Widget (7.x-1.12) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: - None -
az: - heç nə -

en: Fields
az: Sahələr

en: Contains
az: Tərkibində

en: Autocomplete matching
az: Avtomatik tamamlama uyğunluğu

en: Starts with
az: ilə başlayır
