Node Reference URL Widget (7.x-1.12) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Fields
lv: Lauki

en: Contains
lv: Satur

en: Autocomplete matching
lv: Automātiskās pabeigšanas atbilstība

en: Starts with
lv: Sākas ar
