Node Reference URL Widget (7.x-1.12) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Fields
sk: Polia

en: Contains
sk: Obsahuje

en: Autocomplete matching
sk: Zhody pre samodokončovanie

en: Starts with
sk: Začína s

en: Link title
sk: Titulok adresy
