Node Reference URL Widget (7.x-1.12) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: - None -
tr: - Hiçbiri -

en: Fields
tr: Alanlar

en: Contains
tr: İçerir

en: Autocomplete matching
tr: Otomatik tamamlama eşleşmesi

en: Starts with
tr: İle başlayan

en: Link title
tr: Bağlantı başlığı

en: Node Reference URL Widget
tr: Düğüm Başvuru URL'si Arayüz Nesnesi (Node Reference URL Widget)
