NodeReferrer (7.x-1.0-beta1) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Prefix
af: Voorvoegsel

en: Suffix
af: Agtervoegsel

en: Node
af: Mode

en: All
af: Alle

en: Unlimited
af: Onbeperk
