NodeReferrer (7.x-1.0-beta1) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Prefix
am: ቅድመ ቅጥያ

en: Suffix
am: ቅጥያ

en: Unlimited
am: ያልተወሰነ

en: Display prefix and suffix.
am: ቅድመ ቅጥያ እና ቅጥያ አሳይ።

en: View mode
am: የእይታ ሁኔታ
