NodeReferrer (7.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (15 entries)

en: Prefix
ar: سابقة

en: Suffix
ar: لاحقة

en: Node
ar: العقدة

en: All
ar: الكل

en: Fields
ar: الحقول

en: Unlimited
ar: غير محدود

en: Operator
ar: العامل

en: Limit
ar: حد

en: Randomize
ar: عشوائي

en: Title (link)
ar: العنوان (رابط)

en: Title (no link)
ar: العنوان (بدون رابط)

en: Define a string that should be suffixed to the value, like ' m', ' kb/s'. Leave blank for none. Separate singular and plural values with a pipe ('pound|pounds').
ar: تعريف نص يجب أن يتقدم القيمة، مثل 'م' أو 'كيلوبت/ثانية'. اتركه فارغا في حال لا شيء. افصل قيم المفرد والجمع بإشارة عصا ('4جنيه|جنيهات').

en: Display prefix and suffix.
ar: عرض السابقة واللاحقة.

en: Display with prefix and suffix.
ar: عرض مع السابقة واللاحقة.

en: View mode
ar: نمط المشاهدة
