NodeReferrer (7.x-1.0-beta1) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Prefix
ast: Prefixu

en: Suffix
ast: Sufixu

en: Node
ast: Noyu

en: All
ast: Too

en: Unlimited
ast: Ilimitáu

en: Randomize
ast: Al debalu
