NodeReferrer (7.x-1.0-beta1) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Prefix
bg: Префикс

en: Suffix
bg: Суфикс

en: Node
bg: Материал

en: All
bg: Всички

en: Unlimited
bg: Без ограничения
