NodeReferrer (7.x-1.0-beta1) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Prefix
bs: Prefiks

en: Suffix
bs: Sufiks

en: Node
bs: Nod

en: All
bs: Sve

en: Fields
bs: Polja

en: Unlimited
bs: Neograničeno

en: Title (link)
bs: Naslov (link)

en: Title (no link)
bs: Naslov (bez linka)
