NodeReferrer (7.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (17 entries)

en: Suffix
ca: Sufix

en: All
ca: Tot

en: Fields
ca: Camps

en: Unlimited
ca: Il·limitat

en: Operator
ca: Operador

en: Limit
ca: Límit

en: Randomize
ca: Fes-ho aleatori

en: Multilingual options
ca: Opcions multilingües

en: Title (link)
ca: Títol (enllaç)

en: Title (no link)
ca: Títol (sense enllaç)

en: Formatter
ca: Formatador

en: Pager element
ca: Element de paginador

en: Define a string that should be prefixed to the value, like '$ ' or '&euro; '. Leave blank for none. Separate singular and plural values with a pipe ('pound|pounds').
ca: Definiu una cadena de text que s'utilitzarà com a prefix del valor, com per exemple '$' o '&euro; '. Deixeu-ho en blanc per no establir-ne cap. Separeu els valors singular i plural amb una barra vertical ('lliura|lliures').

en: Define a string that should be suffixed to the value, like ' m', ' kb/s'. Leave blank for none. Separate singular and plural values with a pipe ('pound|pounds').
ca: Definiu una cadena de text que s'utilitzarà com a sufix del valor, com per exemple 'm' o 'kb/s'. Deixeu-ho en blanc per no establir-ne cap. Separeu els valors singular i plural amb una barra vertical ('lliura|lliures').

en: Display prefix and suffix.
ca: Mostra el prefix i el sufix.

en: Display with prefix and suffix.
ca: Mostra amb el prefix i el sufix.

en: View mode
ca: Mode de visualització
