NodeReferrer (7.x-1.0-beta1) - en to et translation catalogue (18 entries)

en: Prefix
et: Eesliide

en: Suffix
et: Järelliide

en: Node
et: Postitus

en: All
et: Kõik

en: Fields
et: Väljad

en: Unlimited
et: Piiramatu

en: Operator
et: Tehtemärk

en: Limit
et: Limiit

en: Randomize
et: Juhuslikult

en: Multilingual options
et: Mitmekeelsuse seaded

en: Title (link)
et: Pealkiri (link)

en: Title (no link)
et: Pealkiri (pole link)

en: Formatter
et: Vormindaja

en: Define a string that should be prefixed to the value, like '$ ' or '&euro; '. Leave blank for none. Separate singular and plural values with a pipe ('pound|pounds').
et: Määra väärtusele eesliide, näiteks '$' või '&euro;'. Jäta tühjaks, kui pole vaja. Eralda ainsus ja mitus vormid püstkriipsuga (nael|naela).

en: Define a string that should be suffixed to the value, like ' m', ' kb/s'. Leave blank for none. Separate singular and plural values with a pipe ('pound|pounds').
et: Määra väärtusele järelliide, näiteks 'm', 'kb/s'. Jäta tühjaks, kui pole vaja. Eralda ainsus ja mitmus vormid püstkriipsuga (nael|naela).

en: Display prefix and suffix.
et: Kuva eesliidet ja järelliidet.

en: Display with prefix and suffix.
et: Kuva koos eesliite ja järelliitega.

en: View mode
et: Kuvarežiim
