NodeReferrer (7.x-1.0-beta1) - en to gl translation catalogue (19 entries)

en: Prefix
gl: Prefixo

en: Suffix
gl: Sufixo

en: Node
gl: Nodo

en: All
gl: Todo

en: Fields
gl: Campos

en: Unlimited
gl: Ilimitado

en: Operator
gl: Operador

en: Limit
gl: Límite

en: Randomize
gl: Cambiar aleatoriamente

en: Multilingual options
gl: Opcións multi idioma

en: Title (link)
gl: Título (ligazón)

en: Title (no link)
gl: Título (sen ligazón)

en: Formatter
gl: Formateador

en: Pager element
gl: Elementos do paxinador

en: Define a string that should be prefixed to the value, like '$ ' or '&euro; '. Leave blank for none. Separate singular and plural values with a pipe ('pound|pounds').
gl: Defina un texto que se debe antepoñer o valor, como '$ ' ou '&euro; '. Déxea en branco para non antepoñer nada. Separe o singular do plural cunha barra vertical ('libra|libras').

en: Define a string that should be suffixed to the value, like ' m', ' kb/s'. Leave blank for none. Separate singular and plural values with a pipe ('pound|pounds').
gl: Defina unha cadena como sufixo do valor, como «m», «kb/s». Deixe en branco para non utilizar ningunha. Separe o singular e o plural cunha barra vertical («libra|libras»).

en: Display prefix and suffix.
gl: Amosar prefixo e sufixo.

en: Display with prefix and suffix.
gl: Amosar con prefixo e sufixo.

en: View mode
gl: Modo de vista
