NodeReferrer (7.x-1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (21 entries)

en: Prefix
hu: Előtag

en: Suffix
hu: Utótag

en: Node
hu: Tartalom

en: All
hu: Mind

en: Fields
hu: Mezők

en: Unlimited
hu: Korlátlan

en: Operator
hu: Műveleti jel

en: Limit
hu: Korlát

en: Randomize
hu: Véletlenszerű

en: Multilingual options
hu: Többnyelvű lehetőségek

en: Title (link)
hu: Cím (hivatkozással)

en: Title (no link)
hu: Cím (hivatkozás nélkül)

en: Display as
hu: Megjelenítés mint

en: Formatter
hu: Formázó

en: Pager element
hu: Lapozó elem

en: The delta allows you to select which item in a multiple value field to key the relationship off of. Select "1" to use the first item, "2" for the second item, and so on. If you select "All", each item in the field will create a new row, which may appear to cause duplicates.
hu: A delta lehetőséget ad annak kiválasztására, hogy a több értékű mező melyik eleme legyen a kulcs a kapcsolatban. Az „1” kiválasztása az első használja, a „2” a másodikat, és így tovább. Ha a „Mind” van kiválasztva, akkor a mező minden eleme új sort hoz létre, mely többszörös megjelenést okozhat.

en: Define a string that should be prefixed to the value, like '$ ' or '&euro; '. Leave blank for none. Separate singular and plural values with a pipe ('pound|pounds').
hu: Nem kötelező. Az érték elé írandó szöveg, mint például „$”, vagy „&euro;”. Megadható két érték, ha az egyes és többes számú alak eltér. Ebben az esetben a pipe jellel kell elválasztani az alakokat („cél|célok”).

en: Define a string that should be suffixed to the value, like ' m', ' kb/s'. Leave blank for none. Separate singular and plural values with a pipe ('pound|pounds').
hu: Az érték mögé kerülő karaktersorozat (például „ m” vagy „ kb/s” – szóközzel előtte). Egyes és többes számhoz megadható eltérő kifejezés csővezeték jellel („|”) elválasztva, bár magyar nyelvű webhelyek esetén ez ritkán szükséges. Üresen hagyva semmi nem jelenik meg.

en: Display prefix and suffix.
hu: Elő- és utótag megjelenítése.

en: Display with prefix and suffix.
hu: Megjelenítés elő- és utótaggal.

en: View mode
hu: Nézetmód
