NodeReferrer (7.x-1.0-beta1) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Prefix
is: Forskeyti

en: Suffix
is: Viðskeyti

en: Node
is: Nóða

en: All
is: Allt

en: Fields
is: Svæði

en: Unlimited
is: Ótakmarkað

en: Title (link)
is: Titill (tengill)

en: Title (no link)
is: Titill (án tengils)
