NodeReferrer (7.x-1.0-beta1) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Prefix
kk: Префикс

en: Suffix
kk: Суффикс

en: Node
kk: Түйін

en: All
kk: Барлық

en: Fields
kk: Өрістер

en: Unlimited
kk: Шексіз
