NodeReferrer (7.x-1.0-beta1) - en to km translation catalogue (10 entries)

en: Prefix
km: បុព្វបទ

en: Suffix
km: បច្ច័យ

en: Node
km: ថ្នាំង

en: All
km: ទាំងអស់

en: Unlimited
km: មិន​កំណត់

en: Randomize
km: ធ្វើ​ដោយ​ព្រាវ​ៗ

en: Define a string that should be prefixed to the value, like '$ ' or '&euro; '. Leave blank for none. Separate singular and plural values with a pipe ('pound|pounds').
km: កំណត់​ខ្សែ​អក្សរ​ដែល​គួរ​តែ​ត្រូវ​បាន​ដាក់បុព្វបទ​ទៅ​តម្លៃ​ ដូច​ជា​ '$ ' ​ឬ​ '&euro; ' ។ ទុក​ចន្លោះ​ សម្រាប់​គ្មាន ។ បំបែក​តម្លៃ​ឯកវចនៈ និង​ពហុ​វចនៈ​ជា​មួយ​បំពង់​ ('pound|pounds') ។

en: Define a string that should be suffixed to the value, like ' m', ' kb/s'. Leave blank for none. Separate singular and plural values with a pipe ('pound|pounds').
km: កំណត់​ខ្សែ​អក្សរ​ដែល​គួរ​ត្រូវ​បាន​បន្ថែម​បច្ច័យ​ទៅ​តម្លៃ ដូចជា ' m', ' kb/s' ។ ទុក​ទទេ​ប្រសិនបើ​គ្មាន ។ ញែក​តម្លៃ​ឯកវចនៈ និង​តម្លៃ​ពហុវចនៈ​ដោយ​សញ្ញា (|) ('pound|pounds') ។

en: Display prefix and suffix.
km: បង្ហាញ​បុព្វបទ និង​បច្ច័យ ។

en: Display with prefix and suffix.
km: បង្ហាញ​ជាមួយ​នឹង​បុព្វបទ និង​បច្ច័យ ។
