NodeReferrer (7.x-1.0-beta1) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Prefix
kn: ಪೂರ್ವದಲ್ಲಿ ಜೊಡಿಸು

en: Suffix
kn: ಅಂತ್ಯದಲ್ಲಿ ಜೊಡಿಸು

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: Delta
kn: ಡೆಲ್ಟಾ

en: Unlimited
kn: ಮಿತಿ ಇಲ್ಲದ

en: Operator
kn: ಕಾರ್ಯನಿರ್ವಾಹಕ
