NodeReferrer (7.x-1.0-beta1) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Prefix
ku: پێشگر

en: Suffix
ku: پاشگر

en: Node
ku: گرێ

en: All
ku: هەموو

en: Unlimited
ku: بێسنوور

en: Randomize
ku: تێکەڵوپێکەڵکردن
