NodeReferrer (7.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Prefix
lv: Prefikss

en: Suffix
lv: Sufikss

en: Node
lv: Mezgls

en: All
lv: Visi

en: Fields
lv: Lauki

en: Unlimited
lv: Bez limita

en: Operator
lv: Operators

en: Limit
lv: Limits

en: Randomize
lv: Nejauši sajaukt

en: Formatter
lv: Formatētājs

en: View mode
lv: Skata režīms
