NodeReferrer (7.x-1.0-beta1) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Prefix
mr: आधी जोडलेला शब्द

en: Suffix
mr: पुढे जोडलेला शब्द

en: Node
mr: शाखा

en: All
mr: सर्व

en: Unlimited
mr: अमर्यादित

en: View mode
mr: दृश्य प्रस्थिती
