NodeReferrer (7.x-1.0-beta1) - en to nl translation catalogue (17 entries)

en: Prefix
nl: Voorvoegsel

en: Suffix
nl: Achtervoegsel

en: All
nl: Alle

en: Fields
nl: Velden

en: Unlimited
nl: Onbeperkt

en: Limit
nl: Limiet

en: Randomize
nl: Willekeurig

en: Multilingual options
nl: Opties voor meertaligheid

en: Title (link)
nl: Titel (link)

en: Title (no link)
nl: Titel (geen link)

en: Formatter
nl: Opmaakhulpmiddel

en: Define a string that should be prefixed to the value, like '$ ' or '&euro; '. Leave blank for none. Separate singular and plural values with a pipe ('pound|pounds').
nl: Kies een tekenreeks die voor de waarde geplaatst moet worden, zoals '$' of '&euro;'. Leeglaten om niet te gebruiken. Scheid enkelvoud en meervoud van elkaar met een verticale streep ('pond|ponden').

en: Define a string that should be suffixed to the value, like ' m', ' kb/s'. Leave blank for none. Separate singular and plural values with a pipe ('pound|pounds').
nl: Kies een tekenreeks die achter de waarde geplaatst moet worden, zoals 'm' of 'kb/s'. Leeglaten om niet te gebruiken. Scheid enkelvoud en meervoud van elkaar met een verticale streep ("euro|euro's").

en: Display prefix and suffix.
nl: Voor- en achtervoegsel weergeven.

en: Display with prefix and suffix.
nl: Met voor- en achtervoegsel weergeven.

en: View mode
nl: Weergavemodus

en: View mode: %mode
nl: Weergavemodus: %mode
