NodeReferrer (7.x-1.0-beta1) - en to oc translation catalogue (16 entries)

en: Suffix
oc: Sufix

en: Node
oc: Nosèl

en: All
oc: Tot

en: Delta
oc: Dèlta

en: Fields
oc: Camps

en: Unlimited
oc: Illimitat

en: Randomize
oc: Rendre aleatòri

en: Multilingual options
oc: Opcions multilingüas

en: Title (link)
oc: Títol (amb ligam)

en: Title (no link)
oc: Títol (sens ligam)

en: Formatter
oc: Aisina de mesa en forma

en: Define a string that should be prefixed to the value, like '$ ' or '&euro; '. Leave blank for none. Separate singular and plural values with a pipe ('pound|pounds').
oc: Definissètz una cadena de tèxte que s'utilizarà coma prefix del valor, coma per exemple '$' o '&euro; '. Daissatz-lo en blanc per no establir-ne cap. Separatz las valors singular e plural amb una barra verticala ('liura|liures')

en: Define a string that should be suffixed to the value, like ' m', ' kb/s'. Leave blank for none. Separate singular and plural values with a pipe ('pound|pounds').
oc: Definissètz una cadena de tèxte que s'utilizarà coma sufix del valor, coma per exemple 'm' o 'kb/s'. Daissatz-lo en blanc per no establir-ne cap. Separatz las valors singular e plural amb una barra verticala ('liura|liurqs')

en: Display prefix and suffix.
oc: Aficha lo prefix e lo sufix.

en: Display with prefix and suffix.
oc: Aficha amb lo prefix e lo sufix.

en: View mode
oc: Mòde de visualizacion
