NodeReferrer (7.x-1.0-beta1) - en to ro translation catalogue (13 entries)

en: Suffix
ro: Sufix

en: Node
ro: Nod

en: All
ro: Toate

en: Fields
ro: Câmpuri

en: Unlimited
ro: Nelimitat

en: Limit
ro: Limită

en: Randomize
ro: Aleator

en: Formatter
ro: Tip de formatare

en: Define a string that should be prefixed to the value, like '$ ' or '&euro; '. Leave blank for none. Separate singular and plural values with a pipe ('pound|pounds').
ro: Definiți un șir text care să fie prefixat valorii, precum '$' sau '&euro; '. Lăsați liber pentru niciunul. Separați valorile de singular și plural printr-o bară verticală ('liră|lire').

en: Define a string that should be suffixed to the value, like ' m', ' kb/s'. Leave blank for none. Separate singular and plural values with a pipe ('pound|pounds').
ro: Definiți un șir text care urmează să fie sufixat valorii, precum 'm' sau 'kb/s; '. Lăsați liber pentru niciunul. Separați valorile de singular și plural printr-o bară verticală ('liră|lire').

en: Display prefix and suffix.
ro: Afișează sufix și prefix

en: Display with prefix and suffix.
ro: Afișează cu sufix și prefix

en: View mode
ro: Mod de vizualizare
