NodeReferrer (7.x-1.0-beta1) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Prefix
sl: Predpona

en: Suffix
sl: Pripona

en: Node
sl: Vozlišče

en: All
sl: Vsi

en: Unlimited
sl: Neomejeno
