NodeReferrer (7.x-1.0-beta1) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Prefix
te: ఉపసర్గ

en: Suffix
te: వెనుజేర్పు

en: All
te: అన్నీ

en: Unlimited
te: అపరిమితం

en: Title (link)
te: శీర్షిక (లంకె)

en: Title (no link)
te: శీర్షిక (లంకె లేకుండా)

en: View mode
te: వీక్షణ పద్ధతి
