NodeReferrer (7.x-1.0-beta1) - en to tr translation catalogue (18 entries)

en: Prefix
tr: Ön ek

en: Suffix
tr: Son ek

en: Node
tr: Düğüm

en: All
tr: Tümü

en: Fields
tr: Alanlar

en: Unlimited
tr: Sınırsız

en: Operator
tr: İşletmen

en: Limit
tr: Sınır

en: Randomize
tr: Rastgele belirle

en: Title (link)
tr: Başlık (bağlantı)

en: Title (no link)
tr: Başlık (bağlantısız)

en: Formatter
tr: Biçimleyici

en: Pager element
tr: Sayfalayıcı öğesi

en: Define a string that should be prefixed to the value, like '$ ' or '&euro; '. Leave blank for none. Separate singular and plural values with a pipe ('pound|pounds').
tr: Değere '$', '&euro;' gibi ön ek tanımlayabilirsiniz. Ön ek kullanmak istemiyorsanız boş bırakın. Tekil ve çoğul değerleri düz çizgi ile ayırabilirsiniz ('kalem|kalemler').

en: Define a string that should be suffixed to the value, like ' m', ' kb/s'. Leave blank for none. Separate singular and plural values with a pipe ('pound|pounds').
tr: Değerin sonuna eklenecek bir metin belirleyin, ' m', ' kb/s' gibi. Kullanmamak için boş bırakın. Türkçe için gerekmemekle birlikte, tekil ve çoğul kullanımları dik çizgi ile ayırın ('kilo|kilolar').

en: Display prefix and suffix.
tr: Öneki ve soneki göster

en: Display with prefix and suffix.
tr: Ön- ve son-ek ile görüntüle.

en: View mode
tr: Görünüm kipi
