NodeReferrer (7.x-1.0-beta1) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Prefix
az: Prefiks

en: Suffix
az: Suffiks

en: Node
az: Material

en: All
az: Hammısı

en: Fields
az: Sahələr

en: Unlimited
az: Limitsiz

en: Randomize
az: Random

en: Formatter
az: Formatlayıcı

en: Define a string that should be prefixed to the value, like '$ ' or '&euro; '. Leave blank for none. Separate singular and plural values with a pipe ('pound|pounds').
az: '$ ' və ya '&euro kimi dəyərə prefiks qoyulmalı olan sətri müəyyən edin; '. Heç biri üçün boş buraxın. Tək və cəm dəyərləri boru ilə ayırın ('pound|pounds').
