NodeReferrer (7.x-1.0-beta1) - en to bo translation catalogue (15 entries)

en: Prefix
bo: སྔོན་བཏགས

en: Suffix
bo: མཇུག་རྟགས

en: Node
bo: སྦྲེལ་གནས

en: All
bo: ཡོངས

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།

en: Unlimited
bo: ཚོད་འཛིན་བྱས་མེད

en: Operator
bo: བཀོལ་སྤྱོད་མཁན

en: Randomize
bo: ཐོལ་བྱུང་བཟོ་བ

en: Multilingual options
bo: སྐད་མང་གདམ་ཚན།

en: Formatter
bo: རྣམ་གཞག་སྒྲིག་བྱེད

en: Define a string that should be prefixed to the value, like '$ ' or '&euro; '. Leave blank for none. Separate singular and plural values with a pipe ('pound|pounds').
bo: ཐོབ་གྲངས་ཀྱི་སྔོན་དུ་འཇུག་དགོས་པའི་ཡི་གེ་ཞིག་གཏན་འབེབས་བྱོས། དཔེར་ན། '$ ' ཡང་ན་'&euro; ' ལྟ་བུ། མེད་པ་ཡིན་ན་སྟོང་པར་འཇོག མང་ཚིག་དང་རྐྱང་ཚིག་གི་ཐོབ་གྲངས་ཡོད་ན་༼'pound|pounds'༽བྱས་ནས་དབྱེ་བ་འབྱེད་དགོས།

en: Define a string that should be suffixed to the value, like ' m', ' kb/s'. Leave blank for none. Separate singular and plural values with a pipe ('pound|pounds').
bo: ཐོབ་གྲངས་ཀྱི་མཇུག་ཏུ་འཇུག་དགོས་པའི་ཡི་གེ་ཞིག་གཏན་འབེབས་བྱོས། དཔེར་ན། ' m', ' kb/s' ལྟ་བུ། མེད་པ་ཡིན་ན་སྟོང་པར་འཇོག མང་ཚིག་དང་རྐྱང་ཚིག་གི་ཐོབ་གྲངས་ཡོད་ན་༼'pound|pounds'༽བྱས་ནས་དབྱེ་བ་འབྱེད་དགོས།

en: Display prefix and suffix.
bo: སྔོན་བཏགས་དང་མཇུག་བཏགས་སྟོན་པ།

en: Display with prefix and suffix.
bo: སྔོན་བཏགས་དང་མཇུག་བཏགས་མཉམ་དུ་སྟོན་པ།

en: View mode
bo: མཐོང་རིས་ཀྱི་རྣམ་པ
