NodeReferrer (7.x-1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (14 entries)

en: Node
cs: Uzly

en: All
cs: Vše

en: Fields
cs: Pole

en: Unlimited
cs: Neomezené

en: Operator
cs: Operátor

en: Randomize
cs: Náhodně přeskupit

en: Title (link)
cs: Titulek (s odkazem)

en: Title (no link)
cs: Titulek (bez odkazu)

en: Formatter
cs: Formátovač

en: Define a string that should be prefixed to the value, like '$ ' or '&euro; '. Leave blank for none. Separate singular and plural values with a pipe ('pound|pounds').
cs: Zadejte řetězec, který má předcházet hodnotě, například '$ ' nebo '&euro; '. Množné a jednotné číslo oddělte svislou čárou ('koruna|koruny'). Pole je možné nechat prázdné.

en: Define a string that should be suffixed to the value, like ' m', ' kb/s'. Leave blank for none. Separate singular and plural values with a pipe ('pound|pounds').
cs: Zadejte řetězec, který bude připojen k hodnotě. Např. 'm', ' kb/s'. Nezdáte-li nic, nic se nezobrazí. Jednotné a množné číslo oddělte svislítkem ('libra|libry').

en: Display prefix and suffix.
cs: Zobrazit předponu a příponu.

en: Display with prefix and suffix.
cs: Zobrazit s předponou a příponou.

en: View mode
cs: Režim zobrazení
