NodeReferrer (7.x-1.0-beta1) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Prefix
gu: પૂર્વાગ

en: Suffix
gu: પ્રત્યય

en: Node
gu: નોડ

en: All
gu: બધા

en: Fields
gu: ક્ષેત્રો

en: Unlimited
gu: અમર્યાદિત

en: Limit
gu: મર્યાદા
