NodeReferrer (7.x-1.0-beta1) - en to he translation catalogue (16 entries)

en: Prefix
he: קידומת

en: Suffix
he: סיומת

en: Node
he: פריט תוכן

en: All
he: הכל

en: Delta
he: דלתא

en: Fields
he: שדות

en: Unlimited
he: ללא הגבלה

en: Operator
he: אופרטור

en: Limit
he: גבול

en: Randomize
he: להפוך לאקראי

en: Multilingual options
he: אפשרויות רב לשוני

en: Title (link)
he: כותרת (קישור)

en: Title (no link)
he: כותרת (ללא קישור)

en: Formatter
he: פורמט

en: Display prefix and suffix.
he: הצגת קידומת וסיומת

en: View mode
he: מצב תצוגה
