NodeReferrer (7.x-1.0-beta1) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: Prefix
hi: उपसर्ग

en: Suffix
hi: प्रत्यय

en: Node
hi: नोड

en: All
hi: सभी

en: Fields
hi: क्षेत्र

en: Unlimited
hi: अनिश्चित

en: Limit
hi: सीमा

en: Display prefix and suffix.
hi: प्रत्यय और उपसर्ग प्रदर्शित करें.

en: Display with prefix and suffix.
hi: प्रत्यय और उपसर्ग के साथ प्रदर्शित करें.

en: View mode
hi: दृश्य प्रणाली
