NodeReferrer (7.x-1.0-beta1) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: Prefix
hy: Նախածանց

en: Suffix
hy: Վերջածանց

en: Node
hy: Նոդ

en: Fields
hy: Դաշտեր

en: Unlimited
hy: Անսահմանափակ

en: Define a string that should be prefixed to the value, like '$ ' or '&euro; '. Leave blank for none. Separate singular and plural values with a pipe ('pound|pounds').
hy: Սահմանել սթրինգը, որը պետք է նախածանց լինի արժեքին, ինչպես օրինակ՝ '$ ' կամ '&euro; ':Բլանկը թողք դատարկ: Առանձնացրեք եզակին և հոգնակին գծով  ('pound|pounds'):

en: Define a string that should be suffixed to the value, like ' m', ' kb/s'. Leave blank for none. Separate singular and plural values with a pipe ('pound|pounds').
hy: Սահմանել տողը, որ պետք է suffixed արժեքի, ինչպես m', ' kb/s':  Թողնել դատարկ:Առանձնացված եզակի եւ հոգնակի արժեքները որոնք խողովակով ('ֆունտ | ֆունտ'):

en: Display prefix and suffix.
hy: Ցուցադրել նախածանցը և վերջածանցը:

en: Display with prefix and suffix.
hy: Ցուցադրել նախածանցի և վերջածանցի հետ:

en: View mode
hy: Դիտման ռեժիմ
