NodeReferrer (7.x-1.0-beta1) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Prefix
jv: Awalan

en: Suffix
jv: Akhiran

en: All
jv: Kabèh

en: Fields
jv: Field

en: Unlimited
jv: Ora ānā batesé

en: Randomize
jv: Diacak

en: Define a string that should be prefixed to the value, like '$ ' or '&euro; '. Leave blank for none. Separate singular and plural values with a pipe ('pound|pounds').
jv: Gawé a tembung sing awalané kayata '$ ' utāwā '&euro; '. Kosongna yén ora ana. Singel lan jamak dipisahaké tandha pipa ('pound|pounds).

en: Display prefix and suffix.
jv: Tampilna awalan lan akhiran.

en: Display with prefix and suffix.
jv: Tampilna karo awalan lan akhiran.
