NodeReferrer (7.x-1.0-beta1) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Prefix
ka: პრეფიქსი

en: Suffix
ka: სუფიქსი

en: All
ka: ყველა

en: Fields
ka: ველები

en: Unlimited
ka: ულიმიტო

en: Operator
ka: ოპერატორი
