NodeReferrer (7.x-1.0-beta1) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Prefix
ne: उपसर्ग

en: Suffix
ne: प्रत्यय

en: Node
ne: नोड

en: All
ne: सबै

en: Unlimited
ne: असिमित

en: View mode
ne: हेर्ने शैली
